Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!

OGŁOSZENIE O PRZEPROWADZENIU KONSULTACJI STRATEGII ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH W POWIECIE DĘBICKIM NA LATA 2019-2026

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dębicy zaprasza do uczestnictwa w konsultacjach społecznych projektu „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Dębickim na lata 2019-2026”. Projekt strategii określa cele, kierunki działania we wszystkich obszarach szeroko rozumianej polityki społecznej, którą Powiat Dębicki realizuje w celu rozwiązywania problemów społecznych.

Uwagi i opinie można przesyłać do dnia 4 stycznia 2019r.

Głównym celem konsultacji społecznych jest uzyskanie opinii, uwag, propozycji mieszkańców powiatu dębickiego na temat projektu strategii, które przyczynią się do stworzenia dokumentu odzwierciedlającego realne problemy społeczne i proponujące efektywne rozwiązania.

INFORMACJA!

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dębicy
i Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Dębicy
informuje, że zgodnie z Zarządzeniem Nr 11/2018 Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dębicy
dzień 24 grudnia 2018r. /Wigilia/ jest dniem wolnym od pracy.
Natomiast w najbliższą sobotę, tj. w dniu 15 grudnia 2018r., Urząd będzie czynny dla Petentów w godz. 7.30 – 15.30.

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU NA USŁUGI SPOŁECZNE: PEŁNIENIE FUNKCJI KOORDYNATORA RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ NA TERENIE POWIATU DĘBICKIEGO NA 2019r.

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dębicy, informuje o ogłoszonym w dniu 05.12.2018r. ogłoszeniu o zamówieniu na usługi społeczne: pełnienie funkcji KOORDYNATORA RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ NA TERENIE POWIATU DĘBICKIEGO na 2019r.

Niezbędne informacje i dokumenty do pobrania, tj. Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne: pełnienie funkcji Koordynatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej na terenie Powiatu Dębickiego na 2019r. wraz załącznikami do Ogłoszenia i projektem umowy o świadczenie usług, znajdują się w zakładce:  ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA PRACOWNIKA SOCJALNEGO!

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-04-29
Data publikacji:2016-04-29
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:M.R.
Liczba odwiedzin:24211